Recent News
3 kreatywne prezenty na dzień chłopaka

Odpowiedni prezent na dzień chłopaka, a konkretnie jego wybór, może przyprawić o ból głowy. Możliwości jest naprawdę wiele, a presja, jaką nierzadko odczuwamy, pragnąc sprawić partnerowi jak największą przyjemność, wcale nie ułatwia sprawy. Wobec takiej zagwozdki warto rozważyć zakup kreatywnego, oryginalnego podarunku, który pozytywnie zaskoczy ukochanego. Poniżej przedstawiamy listę 3 nieoczywistych prezentów na dzień chłopaka – możesz sięgnąć do niej zawsze, gdy brakuje Ci pomysłu na nietuzinkowy podarek!

W konstruktorskim duchu

Przeświadczenie, że klocki lego są rozrywką zarezerwowaną dla dzieci, jest mylne, co z pewnością potwierdzą pokaźne zastępy dorosłych fanów duńskich układanek. Klocki lego – kolorowe, wzmagające kreatywność i zapewniające dobrą zabawę w domowym zaciszu – to pierwsza z propozycji na wyjątkowy prezent na dzień chłopaka. By jeszcze bardziej zaskoczyć partnera, warto rozważyć zakup zestawu, który odpowiada jego zainteresowaniom. Na rynku nie brakuje tych nawiązujących do ulubionych filmów czy seriali i występujących w nich postaci. Mowa między innymi o Star Wars, Harry’m Potterze, serialu “Przyjaciele” czy ukochanym świątecznym filmie tysięcy Polek i Polaków “Kevin sam w domu”.

Z pożytkiem dla fanów

Ileż to razy każdy z nas stanął w obliczu sytuacji, gdy procent baterii w telefonie niebezpiecznie zbliża się ku zeru, a podróż do domu czy pracy wcale nie zamierza szybko się kończyć? Kolejna z propozycji kreatywnego prezentu na dzień chłopaka stanowi praktyczne, a zarazem oryginalne rozwiązanie opisanego problemu. Mowa o zakupie przenośnej ładowarki, ale z ulubionym motywem lubego. Ukochany jest amatorem japońskich animacji? Nic prostszego, na rynku znajdziemy powerbanki w kształcie Pokeballów. To zagorzały fan DC Comics? Znajdzie się i przenośna ładowarka w kształcie postaci z uniwersum!

Odrobina adrenaliny

A co jeśli kreatywnym i niezapomnianym prezentem na dzień chłopaka może stać się… spełnienie marzenia? Takie usługi oferują firmy sprzedające karnety i vouchery na rozmaite ciekawe atrakcje, na przykład skok ze spadochronem, wizytę na strzelnicy czy przejażdżkę luksusowym samochodem. Wybór tego typu podarku, oczywiście z pragnieniem dopasowanym do charakteru i zainteresowań lubego, gwarantuje niezapomniane wrażenia i rozrywkę w najczystszej postaci. Co również warto docenić, to fakt, iż voucher może opiewać nie na jedną, a dwie osoby, co umożliwia wspólne przeżycie przygody.

News Reporter