Recent News
Pomysły na prezent na dzień chłopaka.

Dzień chłopaka przypada co roku 30 września. Jest to dzień, w którym my, kobiety możemy obdarować drobnym upominkiem syna, męża, brata, kolegę, tatę czy też współpracownika. 

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na prezent na dzień chłopaka, które sprawią, że poczuje się on wyjątkowo i z pewnością odwdzięczy się z dniu kobiet.

Bon na przejażdżkę sportowym samochodem.

Jeżeli oczywiście nasz mężczyzna posiada prawo jazdy, możemy sprezentować mu bon na przejażdżkę luksusowym, drogim i sportowym samochodem. Taka atrakcja z pewnością zostanie przez niego zapamiętana do końca życia i podniesie ona skutecznie poziom jego endorfin i adrenaliny. Firmy organizujące takie przejażdżki oferują zarówno przejazd po torze jak i po mieście w charakterze zarówno pasażera jak i kierowcy. 

Zegarek typu smartwatch. 

Coraz więcej mężczyzn ceni aktywność fizyczną, a zegarek typu smartwatch może monitorować postępy, zapisywać wyniki i motywować do działania. Niektóre z zegarków posiadają także funkcję możliwości odbierania połączeń, co docenią zapracowani mężczyźni, którzy rzadko maja wolne ręce, aby odebrać telefon w tradycyjny sposób lub ci, którzy chcą porozmawiać podczas uprawiania sportu. 

Książka.

Wielbiciele czytania mają powiedzenie “książek nigdy za wiele”. Jeśli zatem chłopak, który ma zostać przez nas obdarowany zalicza się do tego grona, książka będzie świetnym pomysłem na prezent dla niego. Na przodzie książki możemy wypisać własnoręczne życzenia., dzięki czemu będzie ona także pamiątka na lata.

Gra na konsolę.

Jeżeli mężczyzna, którego chcemy obdarować jest typem gracza, z pewnością doceni prezent, jakim będzie nowa gra na konsolę. Szczególnie polecamy grę zbliżona do zainteresowań jubilata. Nie kupujmy Simsów wielbicielowi piłki nożnej.

Skórzany pasek do spodni.

Pasek do spodni, szczególnie ten porządnie wykonany i skórzany to element garderoby, który może towarzyszyć nam przez lata i być świetnym dodatkiem do wielu stylizacji. Warto więc rozważyć zakup takiego paska jako prezent na dzień chłopaka. 

News Reporter